
Коробка картонна, самозбірна для піци, біла 300*300*40 мм
9,70 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 48
+380 (96) 546-14-33
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самозбірна картонна коробка для Піци з мікрогофрокартону тип Е, що з'єднується в готовий виріб без використання сторонніх засобів (клею, скотчу та ін.) У ній вже містяться всі необхідні засувки, отвори та лінії згину.
Оптові та роздрібні ціни на картонні коробки:
250 шт. - 9,70 грн
1000 шт. - 8,80 грн
3000 шт. - 7,90 грн
Якщо вам буде необхідне замовлення менше ніж 250 шт.
Тоді пишіть нам на вайбер і ми вам прорахуємо вашу індивідуальну ціну.
Каталог всіх розмірів картонних коробок на сайті https://upackservice.com.ua/ua/
Фото товару :


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УпакСервис |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повноколірна | Так |
| Профіль | Е |
| Вага Пакування | Уточнюйте |
| Габарити Пакування | Уточнюйте |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,70 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.



