
Картонна коробка / Гофроящик 200*200*200 (чотирьох клапанна) біла
32 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Показати всі оптові ціни- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: 197
Відправка з 27 травня 2026+380 (96) 546-14-33
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гофрокороб 4-х клапанний - практична тара, яка може застосовуватися в будь-якій сфері. Вона просто збирається і склеюється скотчем. Може бути використана під будь-які товари як транспортувальна тара.
Ці коробки застосовують для:
- товарної та поштової тари;
- групового пакування продукції;
- споживчої, транспортної тари та упаковки;
- пакування: подарунків, сувенірів, металовиробів, крихких предметів, канцелярських товарів, різної меблевої фурнітури та будівельних дрібниць.
Оптові та роздрібні ціни на картонні коробки:
250 шт. - 32,00 грн
1500 шт. - 20,00 грн
Каталог всіх розмірів картонних коробок на сайті https://upackservice.com.ua/ua/
Фото товару :


https://upackservice.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УпакСервис |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 200 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | тришаровий |
| Габарити паковання | Уточнюйте |
| Вага паковання | Уточнюйте |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.




