
Картонна коробка / Гофроящик 390*310*220 (чотирьох клапанна) бура
30 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Показати всі оптові ціни- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: 200
Відправка з 27 травня 2026+380 (96) 546-14-33
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гофрокороб 4-х клапанний - практична тара, яка може застосовуватися в будь-якій сфері. Вона просто збирається і склеюється скотчем. Може бути використана під будь-які товари як транспортувальна тара.
Ці коробки застосовують для:
- товарної та поштової тари;
- групового пакування продукції;
- споживчої, транспортної тари та упаковки;
- пакування: подарунків, сувенірів, металовиробів, крихких предметів, канцелярських товарів, різної меблевої фурнітури та будівельних дрібниць.
Оптові та роздрібні ціни на картонні коробки:
250 шт. - 30,00 грн
1500 шт. - 19,00 грн
Каталог всіх розмірів картонних коробок на сайті https://upackservice.com.ua/ua/
Фото товару :


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УпакСервис |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 390 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 220 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повноколірна | Так |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Вага Пакування | Уточнюйте |
| Габарити Пакування | Уточнюйте |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.




