
Коробка картонна 180*130*55 ланч бокс, бура
11 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 14
Харчова коробка з бурого крафтового картону 300 гр/м2, яка з'єднується в готовий виріб без використання сторонніх засобів (клею, скотчу та ін.) У ній уже містяться всі необхідні засувки, отвори та лінії згину. Дуже добре підходить для організації фаст-фудів, стріт-фудів, вуличних фестивалів, виїзних заходів, кейтерингу.
Ці коробки застосовують для:
- споживчої тари та упаковки;
- Для харчової промисловості;
Оптові та роздрібні ціни на картонні коробки:
250 шт. - 11,00 грн
1000 шт. - 10,00 грн
3000 шт. - 9,00 грн
Якщо вам буде необхідне замовлення менше ніж 250 шт.
Тоді пишіть нам на вайбер і ми вам прорахуємо вашу індивідуальну ціну.
Каталог всіх розмірів картонних коробок на сайті https://upackservice.com.ua/ua/
Фото товару :


https://upackservice.com.ua/ua/
Також можемо зробити будь-яку індивідуальну коробку під замовлення. З нанесенням вашого логотипу.
Для консультації або замовлення телефонуйте:
📞+38 (096) 546 14 33
📞+38 (067) 659 52 62
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УпакСервис |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 55 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Колір | Крафт |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повноколірна | Так |
| Вага Пакування | Уточнюйте |
| Габарити Пакування | Уточнюйте |
- Ціна: 11 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.



