
Картонна коробка / Гофроящик 600*350*280 бура (чотирьох клапанна)
44 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Показати всі оптові ціни- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: 224
Відправка з 27 травня 2026+380 (96) 546-14-33
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самозбірна картонна коробка з мікрогофрокартону тип Е, що з'єднується в готовий виріб без використання сторонніх засобів (клею, скотчу та ін.) У ній уже містяться всі необхідні засувки, отвори та лінії згину.
Дані коробки застосовують для:
- товарної та поштової тари;
- групового пакування продукції;
- споживчої, транспортної тари та пакування;
- пакування: подарунків, сувенірів, металовиробів, крихких предметів, канцелярських товарів, різної меблевої фурнітури та будівельних дрібниць.
Оптові та роздрібні ціни на картонні коробки:
250 шт. - 44,00 грн
1000 шт. - 43,00 грн
3000 шт. - 42,00 грн
Каталог всіх розмірів картонних коробок на сайті https://upackservice.com.ua/ua/
Фото товару :


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УпакСервис |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Упаковка | Коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришаровий |
| Габарити паковання | Уточнюйте |
| Вага паковання | Уточнюйте |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.



