
Коробка картонна, самозбірна бура 150*115*52 мм ланч-бокс
6,10 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 12
Харчова коробка з крейдованого картону 270 гр/м2, яка з'єднується в готовий виріб без використання сторонніх засобів (клею, скотчу та ін.) У ній уже містяться всі необхідні засувки, отвори та лінії згину. Дуже добре підходить для організації фаст-фудів, стріт-фудів, вуличних фестивалів, виїзних заходів, кейтерингу.
Оптові та роздрібні ціни на картонні коробки:
250 шт. - 6,10 грн
1000 шт. - 5,50 грн
3000 шт. - 5,00 грн
Якщо вам буде необхідне замовлення менше ніж 250 шт.
Тоді пишіть нам на вайбер і ми вам прорахуємо вашу індивідуальну ціну.
Каталог всіх розмірів картонних коробок на сайті https://upackservice.com.ua/ua/
Фото товару :


https://upackservice.com.ua/ua/
Також можемо зробити будь-яку індивідуальну коробку під замовлення. З нанесенням вашого логотипу.
Для консультації або замовлення телефонуйте:
📞+38 (096) 546 14 33
📞+38 (067) 659 52 62
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УпакСервис |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Висота | 52 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Колір | Крафт |
| Упаковка | Коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити паковання | Уточнюйте |
| Вага паковання | Уточнюйте |
- Ціна: 6,10 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.







