АКЦІЯ

Лоток картонний, самозбірний, бурий 330*230*40 мм
13 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 241
+380 (96) 546-14-33
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самозбірний лоток із гофрокартону, який з'єднується в готовий виріб без використання сторонніх засобів (клею, скотчу тощо). У ньому вже містяться всі необхідні засувки та лінії згину.
Оптові та роздрібні ціни на картонні коробки:
250 шт. - 13,00 грн
1000 шт. - 9,50 грн
Якщо вам буде необхідне замовлення менше ніж 250 шт.
Тоді пишіть нам на вайбер і ми вам прорахуємо вашу індивідуальну ціну.
Каталог всіх розмірів картонних коробок на сайті https://upackservice.com.ua/ua/
Фото товару :

https://upackservice.com.ua/ua/
Також можемо зробити будь-яку індивідуальну коробку під замовлення. З нанесенням вашого логотипу.
Для консультації або замовлення телефонуйте:
📞+38 (096) 546 14 33
📞+38 (067) 659 52 62
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УпакСервис |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Упаковка | Коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Профіль | Е |
| Габарити паковання | Уточнюйте |
| Вага паковання | Уточнюйте |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.






