
Коробка картонна, самозбірна, біла 110*110*80 мм
11 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 177
Самозбірна коробка з тришарового гофрованого картону тип В, що з'єднується в готовий виріб без використання сторонніх засобів (клею, скотчу та ін.) У ній уже містяться всі необхідні засувки, отвори та лінії згину.
Дані коробки застосовують для:
- товарної та поштової тари;
- групового пакування продукції;
- споживчої, транспортної тари та пакування;
- пакування: подарунків, сувенірів, металовиробів, крихких предметів, канцелярських товарів, різної меблевої фурнітури та будівельних дрібниць.
Оптові та роздрібні ціни на картонні коробки:
250 шт. - 11,00 грн
1000 шт. - 10,00 грн
3000 шт. - 9,00 грн
Якщо вам буде необхідне замовлення менше ніж 250 шт.
Тоді пишіть нам на вайбер і ми вам прорахуємо вашу індивідуальну ціну.
Каталог всіх розмірів картонних коробок на сайті https://upackservice.com.ua/ua/
Фото товару :


https://upackservice.com.ua/ua/
Також можемо зробити будь-яку індивідуальну коробку під замовлення. З нанесенням вашого логотипу.
Для консультації або замовлення телефонуйте:
📞+38 (096) 546 14 33
📞+38 (067) 659 52 62
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УпакСервис |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість шарів картону | Тришарова |
| Профіль | В |
| Габарити паковання | Уточнюйте |
| Вага паковання | Уточнюйте |
- Ціна: 11 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.





