
Картонна упаковка Конус, під картоплю фрі Крафт 64*64*250 мм
6 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Показати всі оптові ціни- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: 35
Відправка з 27 травня 2026Харчова коробка з бурого крафтового картону 300 гр/м2, яка з'єднується в готовий виріб без використання сторонніх засобів (клею, скотчу та ін.) У ній уже містяться всі необхідні засувки, отвори та лінії згину. Дуже добре підходить для організації фаст-фудів, стріт-фудів, вуличних фестивалів, виїзних заходів, кейтерингу.
Ці коробки застосовують для:
- споживчої тари та упаковки;
- Для харчової промисловості;
Оптові та роздрібні ціни на картонні коробки:
250 шт. - 6,00 грн
1000 шт. - 5,00 грн
3000 шт. - 4,00 грн
Каталог всіх розмірів картонних коробок на сайті https://upackservice.com.ua/ua/
Фото товару :


https://upackservice.com.ua/ua/
Також можемо зробити будь-яку індивідуальну коробку під замовлення. З нанесенням вашого логотипу.
Для консультації або замовлення телефонуйте:
📞+38 (096) 546 14 33
📞+38 (067) 659 52 62
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УпакСервис |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 64 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Колір | Крафт |
| Упаковка | Коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити паковання | Уточнюйте |
| Вага паковання | Уточнюйте |
- Ціна: 6 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.




