
Коробка картонна з вікном біла 170*85*30 мм
7 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 262
Коробка з крейдованого картону 300 гр/м2, яка з'єднується в готовий виріб без використання сторонніх засобів (клею, скотчу та ін.) У ній уже містяться всі необхідні засувки, отвори та лінії згину. Плівка на вікно клеїться за додатковим замовленням від клієнта
Дані коробки застосовують для:
- товарної та поштової тари;
- групового пакування продукції;
- споживчої, транспортної тари та пакування;
- пакування: подарунків, сувенірів, металовиробів, крихких предметів, канцелярських товарів, різної меблевої фурнітури та будівельних дрібниць.
Оптові та роздрібні ціни на картонні коробки:
250 шт. - 7,00 грн
1000 шт. - 6,00 грн
3000 шт. - 5,00 грн
Якщо вам буде необхідне замовлення менше ніж 250 шт.
Тоді пишіть нам на вайбер і ми вам прорахуємо вашу індивідуальну ціну.
Каталог всіх розмірів картонних коробок на сайті https://upackservice.com.ua/ua/
Фото товару :


https://upackservice.com.ua/ua/
Також можемо зробити будь-яку індивідуальну коробку під замовлення. З нанесенням вашого логотипу.
Для консультації або замовлення телефонуйте:
📞+38 (096) 546 14 33
📞+38 (067) 659 52 62
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УпакСервис |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коробка |
| Габарити паковання | Уточнюйте |
| Вага паковання | Уточнюйте |
- Ціна: 7 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.



