
Коробка картонна, самозбірна, крафт 200*200*200 мм
12,50 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 302
Харчова коробка з бурого крафтового картону з вікном і з ручками, кришку обов'язково потрібно прикріплювати наліпками або скотчем (наліпки в комплекті не йдуть) 300 гр/м2, У ній вже містяться всі необхідні засувки, отвори і лінії згину. Дуже добре підходить для організації фаст-фудів, стріт-фудів, вуличних фестивалів, виїзних заходів, кейтерингу.
Ці коробки застосовують для:
- товарної та поштової тари;
- групового пакування продукції;
- споживчої тари та упаковки;
- пакування: подарунків, сувенірів, металовиробів, крихких предметів, канцелярських товарів, різної меблевої фурнітури та будівельних дрібниць.
- Для харчової промисловості;
Оптові та роздрібні ціни на картонні коробки:
250 шт. - 12,50 грн
1000 шт. - 10,00 грн
3000 шт. - 9,00 грн
Якщо вам буде необхідне замовлення менше ніж 250 шт.
Тоді пишіть нам на вайбер і ми вам прорахуємо вашу індивідуальну ціну.
Каталог всіх розмірів картонних коробок на сайті https://upackservice.com.ua/ua/
Фото товару :


https://upackservice.com.ua/ua/
Також можемо зробити будь-яку індивідуальну коробку під замовлення. З нанесенням вашого логотипу.
Для консультації або замовлення телефонуйте:
📞+38 (096) 546 14 33
📞+38 (067) 659 52 62
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УпакСервис |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 200 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Колір | Крафт |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повноколірна | Так |
| Вага Пакування | Уточнюйте |
| Габарити Пакування | Уточнюйте |
- Ціна: 12,50 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.


