
Коробка картонна прямокутна самозбірна бура 700*300*40 мм
23 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 44
Самозбірна картонна коробка з мікрогофрокартону тип Е, що з'єднується в готовий виріб без використання сторонніх засобів (клею, скотчу та ін.) У ній уже містяться всі необхідні засувки, отвори та лінії згину.
Дані коробки застосовують для:
- споживчої тари та упаковки;
- Для харчової промисловості;
Оптові та роздрібні ціни на картонні коробки:
250 шт. - 23,00 грн
1000 шт. - 20,00 грн
3000 шт. - 17,00 грн
Якщо вам буде необхідне замовлення менше ніж 250 шт.
Тоді пишіть нам на вайбер і ми вам прорахуємо вашу індивідуальну ціну.
Каталог всіх розмірів картонних коробок на сайті https://upackservice.com.ua/ua/
Фото товару :


https://upackservice.com.ua/ua/
Також можемо зробити будь-яку індивідуальну коробку під замовлення. З нанесенням вашого логотипу.
Для консультації або замовлення телефонуйте:
📞+38 (096) 546 14 33
📞+38 (067) 659 52 62
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УпакСервис |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Бурий |
| Упаковка | Коробка |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувацькі характеристики | |
| Профіль | Е |
| Габарити паковання | Уточнюйте |
| Вага паковання | Уточнюйте |
- Ціна: 23 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.



