
Коробка конверт , біла 70*70*8 мм
4,80 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 134
Самозбірна картонна коробка у форматі конверта з крафтового картону, що з'єднується в готовий виріб без використання сторонніх засобів (клею, скотчу тощо) У ній уже містяться всі необхідні засувки, отвори та лінії згину.
Дані коробки застосовують для:
- споживчої тари та упаковки;
- пакування: подарунків, сувенірів, металовиробів, крихких предметів, канцелярських товарів, різної меблевої фурнітури та будівельних дрібниць.
Оптові та роздрібні ціни на картонні коробки:
250 шт. - 4,80 грн
1000 шт. - 4,50 грн
3000 шт. - 3,90 грн
Якщо вам буде необхідне замовлення менше ніж 250 шт.
Тоді пишіть нам на вайбер і ми вам прорахуємо вашу індивідуальну ціну.
Каталог всіх розмірів картонних коробок на сайті https://upackservice.com.ua/ua/
Фото товару :

https://upackservice.com.ua/ua/
Також можемо зробити будь-яку індивідуальну коробку під замовлення. З нанесенням вашого логотипу.
Для консультації або замовлення телефонуйте:
📞+38 (096) 546 14 33
📞+38 (067) 659 52 62
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УпакСервис |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
| Тип | Коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити паковання | Уточнюйте |
| Вага паковання | Уточнюйте |
- Ціна: 4,80 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.



