
Коробка картонна, самозбірна біла, пенал 150*64*30 мм
8,40 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 156
Подарункова коробка пенал з крейдованого картону 250 гр/м2, яка з'єднується в готовий виріб без використання сторонніх засобів (клею, скотчу та ін.) У ній вже містяться всі необхідні засувки, отвори та лінії згину.
Дані коробки застосовують для:
- товарної та поштової тари;
- групового пакування продукції;
- споживчої тари та упаковки;
- пакування: подарунків, сувенірів, металовиробів, крихких предметів, канцелярських товарів, різної меблевої фурнітури та будівельних дрібниць.
- Для харчової промисловості;
Оптові та роздрібні ціни на картонні коробки:
250 шт. - 8,40 грн
1000 шт. - 7,40 грн
3000 шт. - 6,40 грн
Якщо вам буде необхідне замовлення менше ніж 250 шт.
Тоді пишіть нам на вайбер і ми вам прорахуємо вашу індивідуальну ціну.
Каталог всіх розмірів картонних коробок на сайті https://upackservice.com.ua/ua/
Фото товару :


https://upackservice.com.ua/ua/
Також можемо зробити будь-яку індивідуальну коробку під замовлення. З нанесенням вашого логотипу.
Для консультації або замовлення телефонуйте:
📞+38 (096) 546 14 33
📞+38 (067) 659 52 62
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УпакСервис |
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Крейдований папір |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага Упаковки | Уточнюйте |
| Габарити паковання | Уточнюйте |
- Ціна: 8,40 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.






